• Kraj dostawy: Polska
  • zmień

Kraj dostawy:

Galeria Joanna Kopeć 512840489, 605032512, 516842756sklep@modaservis.pl

ZWROT TOWARU

Zwroty i wymiana towaru

1. Każdemu klientowi będącemu konsumentem wg art.22/1/Kodeksu Cywilnego korzystającego ze sklepu internetowego www.modaservis.pl przysługuje, zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014r. "O prawach konsumenta" (Dz.U. Poz.827), możliwość odstąpienia od umowy bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni od daty wydania towaru.

Oświadczenie można złożyć wysyłając e-mail: sklep@modaservis.pl. lub drogą pocztową na adres: Galeria Joanna Kopeć, ul.Kr.Jadwigi 44,88-100 Inowrocław, wraz z dowodem zakupu.

2. W przypadku odstąpienia od umowy zostaną zwrócone klientowi wszystkie otrzymane od niego płatności za towar. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania towarów.

3. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy będzie uznane za nieskuteczne w przypadku, gdy okaże się, że zwrócony towar posiada uszkodzenia mechaniczne, chemiczne, gdy występują w nim braki elementów, które stanowią z nim integralną część, a także zwracany towar powinien być nieużywany, pozbawiony zapachu, czysty oraz z przyczepionymi firmowo metkami, a ponadto zapakowany w sposób zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w czasie transportu, w opakowanie uniemożliwiające nadmierne zagniecenie lub utratę fasonu. Towar musi zostać zwrócony do nas w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.

4. Nie ponosimy kosztów zwrotu towaru.

5. Klient poniesie także koszty wynikające ze zmniejszenia wartości towaru wynikającego z obchodzenia się z nimi w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i sposobu działania towarów.

6. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania przesyłki, Sklep sprawdzi stan przekazanego towaru.

7. Zwrot płatności nastąpi w terminie 7 dni roboczych od sprawdzenia towaru, przelewem na podane przez klienta konto lub przekazem pocztowym.

8. Zwrotu może dokonać tylko zamawiający.

9. Sklep nie przyjmuje przesyłek wysłanych za pobraniem oraz nie odbiera wysłanych do Paczkomatów.

Szybki kontakt
Zadzwoń: 512840489, 605032512, 516842756
Napisz: sklep@modaservis.pl
Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach.

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.